Dhome Treshe Luksoze me Ballkon

Kjo dhomë treshe ka një ballkon, ajer te kondicionuar dhe TV satelitor.

null

Free WiFi

null

Pamja e Qytetit

null

Dhoma Familjare

null

Kondicioner

null

Dush

null

Peshqir