Dhoma Familjare Luksoze me Ballkon

Kjo dhomë familjare përmban një ballkon, ajer te kondicionuar dhe dysheme me pllaka / mermer.

null

Free WiFi

null

Pamja e Qytetit

null

Dhoma Familjare

null

Kondicioner

null

Dush

null

Peshqir