Miresevini ne VILA MARE Hotel

E vendosur në Durrës, 50 m nga Plazhi i Durrësit, Vila Mare ofron akomodim me një restorant, parkim falas privat, një bar dhe një kopesht. Permban dhoma familjare, ky hotel gjithashtu ofron nje shesh lojërash për fëmijë. Hoteli yne përmban recepsion 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Dhomat në hotel janë të pajisura me një TV të sheshtë me kanale satelitore. Dhomat në Vila Mare kane ajer te kondicionuar dhe një tavolinë.

Akomodimi ofron një mëngjes kontinental ose amerikan.

Dhomat Tona

Dhoma Dyshe Luksoze me Ballkon

Kjo dhomë dyshe ka ajër të kondicionuar.

Shërbimet Tona

null

Restorant

null

Bar

null

Dhoma Familjare

null

Private Beach Area

Kontakt

Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni